Jak wyglądają zajęcia programu Lifestyle Project?

Nie ma biurka, za którym siedzi nauczyciel. Nie ma też uzupełniania ćwiczeń i seryjnych zadań z podręcznika. Wszystko co dzieje się na zajęciach jest odzwierciedleniem prawdziwego życia. Dlatego na naszych zajęciach dzieci zarabiają, oszczędzają i wydają pieniądze. Gotują, pieką i smażą naleśniki. Tańczą, podróżują, chodzą do lekarza, a przede wszystkim rozmawiają po angielsku. Bo w nauce języka, chodzi przede wszystkim o to, by dzieci mówiły. W English Fan nie siedzimy w ławkach, a do nauki angielskiego używamy dosłownie wszystkich zmysłów.

 Życie to najlepsza szkoła językowa

Lifestyle Project to cykl 3 programów dedykowanych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. To podczas tego kursu dziecko pozna sposoby na efektywną naukę języka angielskiego. Techniki pamięciowe, autorska Metoda MnemoPuzzle, sala treningowa amerykańskiego akcentu oraz rozwijające dla młodego umysłu kąpiele wyrazowe sprawią, że dziecko pokocha mówić i czytać po angielsku.

Co więcej, kurs wyposaży Twoją pociechę także w kluczowe kompetencje przyszłości, takie jak choćby nauka samodzielnego uczenia się.

Po naszym kursie będzie mówić po angielsku, ale także:

  • będzie stosować techniki pamięciowe do nauki słówek
  • pozna zwroty, które może wykorzystywać od zaraz
  • wzmocni poczucie własnej wartości, bo nauczy się że błędy na początku nauki są ok
  • dzięki angażującym zadaniom rozwinie swoją kreatywność, koncentrację i spostrzegawczość
  • zaangażuje się werbalnie (pisanie jest u nas narzędziem, a nie celem lekcji!)

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu i trwają 90 min.

 

Bezpłatna lekcja pokazowa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową, dzięki której poznasz i zrozumiesz nasze metody nauczania. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Wyślij formularz kontaktowy

Zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności