Zajęcia językowe

dla osób dorosłych prowadzone są w komfortowo małych grupach 2, 3-4, 5-6 osobowych, co sprzyja szybkiemu i efektywnemu przyswajaniu wiedzy przez naszych słuchaczy. Oferujemy również zajęcia indywidualne dla osób chcących samodzielnie współpracować z lektorem. 

Wybierając szkołę ENGLISH FAN decydują się Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które to pozwoliło nam wypracować niezwykle skuteczne metody nauczania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, z doświadczeniem w pracy pedagogicznej, w pełni zaangażowanych w proces nauczania. Kładziemy wielki nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, więc jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu osiągnąć zamierzony cel, np. w postaci zdanego egzaminu CAE.

 

Ponadto oferujemy

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze; regularne sprawdzanie postępów w nauce, co pozwala określić na jakie elementy językowe lektor powinien zwrócić uwagę w dalszym etapie nauczania; bezpłatne testy kwalifikacyjne pozwalające na umieszczenie Państwa w najodpowiedniejszej grupie oraz bezpłatne materiały dodatkowe, które w naszej szkole są nieodłącznym elementem zajęć.

Dobierając podręcznik kursowy, koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach oraz poziomie znajomości języka naszych słuchaczy, co dodatkowo przyczynia się do wysokiego poziomu efektywności proponowanych przez nas kursów.

 

Prowadzimy zajęcia

na wszystkich poziomach zaawansowania, w godzinach najbardziej dogodnych dla naszych słuchaczy, z wykorzystaniem pomocy audiowizualnych, co pozwala nam rozwijać umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

W zależności od potrzeb naszych słuchaczy, kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia, słuchania, czytania różnorodnych tekstów specjalistycznych oraz na poszerzanie zakresu słownictwa i poznawanie tajników gramatyki języka obcego.

 

Co więcej

prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych, takich jak: FCE, CAE, CPE. Nasza bogata oferta zawiera zarówno kursy specjalistyczne, przeznaczone dla określonych grup zawodowych lub osób chcących opanować język by sprawnie funkcjonować w określonych sytuacjach życiowych, jak również kursy koncentrujące się na wyrabianiu ogólnej biegłości językowej.

 

Bezpłatna lekcja pokazowa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową, dzięki której poznasz i zrozumiesz nasze metody nauczania. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcję pokazową.

Wypełnij formularz. Zadzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności