SUMMER  CAMP – AKADEMII NAUKI

Wakacyjne obozy letnie organizowane są przez naszą placówkę Centrum Edukacji już od ponad 10 lat. Czy chciałbyś, by Twoje Dziecko podczas wyjazdu wakacyjnego z Akademią Nauki nie tylko świetnie się bawiło, ale również wyniosło z niej coś wartościowego? To kolonia inna niż wszystkie. Jej fabuła skonstruowana jest tak by Dzieci rozwijały swoje cechy liderskie i wiele innych pozytywnych jakości w sobie. Tutaj Twoje Dziecko pozna to, co w Nim piękne, silne i wartościowe. Uczestniczyć w nim mogą zarówno uczniowie Akademii Nauki z Rybnika  jak i osoby spoza naszej placówki.  Uczestnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną z wypoczynkiem, opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz ciekawe programy, które pozwalają na efektywne przeżycie całego podbytu.

Oferta 2024:

PIENINY 01 – 08 lipiec 2024

Szkoła Muzyczna YAMAHA na Śląsku. Nasza oferta dla Rybnika i okolic

Od lat organizujemy zajęcia muzyczne dedykowane dla najmłodszych, którzy dzielą miłość do muzyki oraz pragną nauczyć się gry na instrumencie. W naszej placówce łączymy elementy nauki grupowej oraz indywidualnej. Podczas nauki dzieci uczą się obsługi instrumentu oraz wykonywania utworów, zyskując coraz większe kompetencje i swobodę w samodzielnej grze. Szkoła Muzyczna YAMAHA to doskonała okazja by rozwinąć własne pasje muzyczne już od najmłodszych lat.

Do udziału w zajęciach muzycznych nie jest konieczne posiadanie doświadczenia lub kwalifikacji w grze na instrumencie. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu dziecku w rozwinięciu jego unikatowego talentu oraz w szczerej ekspresji pasji do muzyki.

YAMAHA Szkoła Muzyczna – Rybnik, Knurów, Pszczyna, Żory

Od lat z powodzeniem organizujemy zajęcia dla najmłodszych, w czasie których zdobywają nowe umiejętności, uczą się i dobrze bawią. Z oferty naszych zajęć korzystają najróżniejsi odbiorcy, zarówno dzieci zapisane prywatnie przez ich rodziców, jak również grupy zorganizowane – przedszkola, szkoły i inne instytucje. Ofertę zajęć w ramach Szkoły Muzycznej YAMAHA kierujemy do odbiorców z terenu Rybnika, Knurowa, Pszczyny i Żor, a także okolicznych miejscowości. 

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na doskonale zorganizowane i przeprowadzone zajęcia, nad których realizacją czuwa profesjonalna i doświadczona kadra. Posiadamy zaplecze sprzętowe i instrumentalne, co pozwala na ich dobór względem konkretnego uczestnika kursu i jego predyspozycji. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, która stanowi podstawę naszego codziennego funkcjonowania jako placówki edukacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogniska muzycznego oraz innych zajęć dla najmłodszych. Gwarantujemy, że biorące w nich udział dzieci będą zadowolone, a zdobyte umiejętności muzyczne pozostaną z nimi na całe życie. Zadowolenie naszych podopiecznych oraz ich rodziców jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem jakości naszej pracy!