Angielski dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – Rybnik

Szukają Państwo najciekawszej oferty angielskiego dla dzieci w Rybniku? Chcecie zapisać się na kurs sami, aby podnieść swoje kompetencje lingwistyczne i zwiększyć szanse na rynku pracy?

Wybierając Szkołę ENGLISH FAN decydują się Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które pozwoliło nam wypracować niezwykle skuteczne metody nauczania.

Kursy dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych prowadzimy wg własnego autorskiego programu nauczania z wykorzystaniem wiedzy o budowie mózgu i technik zapamiętywania.

Nasze kursy językowe oparte są na metodzie zaangażowania emocjonalnego, gdzie króluje multisensoryka. Zajęcia dla dzieci są ciekawe, energiczne, pełne przygody. Nauczamy języka angielskiego angażując wszystkie zmysły – oprócz słuchu i wzorku także węch, dotyk i smak 🙂

Zajęcia są dynamiczne odbywają się w języku angielskim, zachęcamy dzieci od samego początku do komunikowaniu się w tym języku ze sobą oraz wzajemnie z lektorem.

Zajęcia angielskiego dla dzieci i dla dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem w pracy pedagogicznej oraz w pełni zaangażowanych w proces nauczania.

Kładziemy wielki nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, więc jesteśmy w stanie  skutecznie pomóc Państwu osiągnąć zamierzony cel np. w postaci zdanego egzaminu CAE.

Oferujemy  małe grupy lub tryb indywidualny. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach lekcyjnych, co sprzyja kreowaniu przyjaznej atmosfery oraz ułatwia komunikację pomiędzy słuchaczami a lektorami. Jesteśmy przygotowani także do tego, aby prowadzić atrakcyjne w formie zajęcia angielskiego dla dzieci. W Rybniku nasza oferta nie ma sobie równych, a klientów mamy zarówno z miasta, jak i z jego okolic! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, bez względu na wiek i umiejętności językowe.

Summer Camp – Murzasichle 2023

Nasza oferta nauki angielskiego:

Discovery English

Dzieci klasa I-III

Dzieci klasa IV-VI

Kursy dla dorosłych

 

Dlaczego warto wybrać nasze kursy angielskiego?

 • Stawiamy na jakość nauczania – starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów oraz prowadzimy stały nadzór ich pracy
 • Oferujemy program nauczania dostosowany do wieku i poziomu językowego – dokładnie badamy umiejętności słuchaczy przed rozpoczęciem kursu
 • Kładziemy nacisk na konwersacje – program zakłada stawianie uczniów w codziennych, praktycznych sytuacjach
 • Zapewniamy przyjazną i kameralną atmosferę
 • Atrakcyjne ceny oraz wygodny i przystępny system płatności – zniżki, promocje, rabaty oraz możliwość rozłożenia płatności na raty
 

Dostosowanie do potrzeb słuchaczy kursu

W zależności od zapotrzebowania kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności:

 • MÓWIENIE  – konwersacje, odgrywanie ról.
 • CZYTANIE – praca z różnymi typami tekstów: listami, broszurami, artykułami prasowymi.
 • PISANIE – teksty w stylu nieformalnym, neutralnym oraz formalnym.
 • GRAMATYKĘ – bogaty wybór ćwiczeń gramatycznych pisemnych i ustnych.
 • SŁUCHANIE – dostęp do sprzętu VHS, DVD, CD.
 • SŁOWNICTWO – budowanie słownictwa i praktyczne wykorzystanie w mowie i piśmie

 

 

Różne poziomy zaawansowania

Zanim podejmiesz naukę w ENGLISH FAN skierujemy Cię na BEZPŁATNY test kwalifikacyjny, który pomoże nam umieścić Cię w najodpowiedniejszej dla Ciebie grupie.

 

 

Kursy przygotowawcze: matura, FCE, CAE

Pomagamy nie tylko opanować obowiązujący materiał, ale również załatwić formalności związane z przystąpieniem do egzaminów  FCE i CAE.

 

 

Business English

Ofertę tą kierujemy zarówno do firm jak i osób indywidualnych, które pragną poznać tajniki języka ekonomicznego. Zaś osobom pragnącym podjąć pracę w środowisku międzynarodowym pomożemy w napisaniu listu motywacyjnego czy CV  zgodnie z najnowszymi wymogami pracodawców zagranicznych.

 

 

Materiały

Podręczniki kursowe, artykuły prasowe, książki gramatyczne, płyty CD, audio-video oraz DVD. W naszej szkole korzystamy z serii podręczników jednego wybranego wydawnictwa, dzięki czemu słuchacze regularnie kontynuują naukę w kolejnych latach zgodnie z programem nauczania i rozkładem materiału. Tym sposobem w razie przejścia do innej grupy uczeń unika np. problemu ze zmiana podręcznika czy zaległościami z materiałem.

 

 

Systematyczna i bezstresowa ocena

Pozwala zarówno nam, jak i naszym uczniom określić postępy w nauce, dlatego regularnie, kilka razy w czasie rocznego kursu odbywają się testy przygotowane w oparciu o przerobiony na zajęciach materiał. W ten sposób uczniowie, a także ich rodzice mogą obserwować postępy w nauce języka angielskiego. Lektor z kolei po podsumowaniu i zakończeniu  rocznego kursu z pewnością zaproponuje uczniowi na rok następny kurs na kolejnym, wyższym poziomie.

 

 

Certyfikaty

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnicy kursu otrzymują certyfikaty Szkoły ENGLISH FAN.