Angielski dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkoła językowa Rybnik

Szukają Państwo najciekawszej oferty nauki angielskiego dla dzieci w Rybniku? Chcecie zapisać się na kurs, aby podnieść swoje kompetencje lingwistyczne i zwiększyć szanse na rynku pracy?

Wybór Szkoły ENGLISH FAN to strzał w dziesiątkę. Wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody nauczania, które każdego dnia aplikujemy w naszej szkole językowej w Rybniku.

Kursy dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych prowadzimy według własnego autorskiego programu nauczania z wykorzystaniem wiedzy o budowie mózgu i znajomości technik zapamiętywania. Nasze kursy językowe oparte są na metodzie zaangażowania emocjonalnego, gdzie króluje multisensoryka. Zajęcia dla dzieci są ciekawe, energiczne, pełne przygody. Nauczamy języka angielskiego angażując wszystkie zmysły – oprócz słuchu i wzorku także węch, dotyk i smak. W ten sposób wykorzystujemy pełne możliwości naszych podopiecznych do szybkiej nauki języka angielskiego.

Najlepsza szkoła językowa w Rybniku. Szybka i skuteczna nauka języka

Zajęcia są dynamiczne i odbywają się w języku angielskim. W ten sposób zachęcamy dzieci od samego początku do komunikowaniu się w tym języku, zarówno w czasie rozmów między sobą jak i podczas zajęć z lektorem.

Zajęcia angielskiego dla dzieci i dla dorosłych prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej oraz w pełni zaangażowanych w proces nauczania. Nasi pracownicy z łatwością dostosują stosowane rozwiązania do potrzeb konkretnej grupy kursantów jak również poszczególnych biorących w niej udział osób.

Kładziemy wielki nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, wszystkim oferując fachową pomoc oraz wsparcie w czasie nauki. Każdej osobie zgłaszającej się do naszej szkoły językowej jesteśmy gotowi pomóc w ociągnięciu zamierzonego celu. Bez problemu przygotujemy naszych podopiecznych do posługiwania się angielskim w biznesie, na spotkaniu towarzyskim, w pracy za granicą, a także do zdania egzaminu CAE.

Nauka języka angielskiego. Oferta naszej szkoły

Organizujemy bardzo małe grupy zajęciowe, jak również prowadzimy kursy w trybie indywidualnym. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach lekcyjnych, co sprzyja kreowaniu przyjaznej atmosfery oraz ułatwia komunikację pomiędzy słuchaczami a lektorami. Jesteśmy przygotowani także do prowadzenia atrakcyjnych zajęć angielskiego dla najmłodszych dzieci.

W Rybniku nasza oferta nie ma sobie równych, a wśród naszych Klientów znajdują się zarówno osoby z miasta, jak i z jego okolic! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej. Uczymy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania, bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy więcej o ofercie naszej szkoły językowej!

Summer Camp – PIENINY 2024

Nasza oferta nauki angielskiego:

Discovery English

Dzieci klasa I-III

Dzieci klasa IV-VI

Kursy dla dorosłych

 

Dlaczego warto wybrać nasze kursy angielskiego?

 • Stawiamy na jakość nauczania – starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów oraz prowadzimy stały nadzór ich pracy
 • Oferujemy program nauczania dostosowany do wieku i poziomu językowego – dokładnie badamy umiejętności słuchaczy przed rozpoczęciem kursu
 • Kładziemy nacisk na konwersacje – program zakłada stawianie uczniów w codziennych, praktycznych sytuacjach
 • Zapewniamy przyjazną i kameralną atmosferę
 • Atrakcyjne ceny oraz wygodny i przystępny system płatności – zniżki, promocje, rabaty oraz możliwość rozłożenia płatności na raty
 

Dostosowanie do potrzeb słuchaczy kursu

W zależności od zapotrzebowania kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności:

 • MÓWIENIE  – konwersacje, odgrywanie ról.
 • CZYTANIE – praca z różnymi typami tekstów: listami, broszurami, artykułami prasowymi.
 • PISANIE – teksty w stylu nieformalnym, neutralnym oraz formalnym.
 • GRAMATYKĘ – bogaty wybór ćwiczeń gramatycznych pisemnych i ustnych.
 • SŁUCHANIE – dostęp do sprzętu VHS, DVD, CD.
 • SŁOWNICTWO – budowanie słownictwa i praktyczne wykorzystanie w mowie i piśmie

 

 

Różne poziomy zaawansowania

Zanim podejmiesz naukę w ENGLISH FAN skierujemy Cię na BEZPŁATNY test kwalifikacyjny, który pomoże nam umieścić Cię w najodpowiedniejszej dla Ciebie grupie.

 

 

Kursy przygotowawcze: matura, FCE, CAE

Pomagamy nie tylko opanować obowiązujący materiał, ale również załatwić formalności związane z przystąpieniem do egzaminów  FCE i CAE.

 

 

Business English

Ofertę tą kierujemy zarówno do firm jak i osób indywidualnych, które pragną poznać tajniki języka ekonomicznego. Zaś osobom pragnącym podjąć pracę w środowisku międzynarodowym pomożemy w napisaniu listu motywacyjnego czy CV  zgodnie z najnowszymi wymogami pracodawców zagranicznych.

 

 

Materiały

Podręczniki kursowe, artykuły prasowe, książki gramatyczne, płyty CD, audio-video oraz DVD. W naszej szkole korzystamy z serii podręczników jednego wybranego wydawnictwa, dzięki czemu słuchacze regularnie kontynuują naukę w kolejnych latach zgodnie z programem nauczania i rozkładem materiału. Tym sposobem w razie przejścia do innej grupy uczeń unika np. problemu ze zmiana podręcznika czy zaległościami z materiałem.

 

 

Systematyczna i bezstresowa ocena

Pozwala zarówno nam, jak i naszym uczniom określić postępy w nauce, dlatego regularnie, kilka razy w czasie rocznego kursu odbywają się testy przygotowane w oparciu o przerobiony na zajęciach materiał. W ten sposób uczniowie, a także ich rodzice mogą obserwować postępy w nauce języka angielskiego. Lektor z kolei po podsumowaniu i zakończeniu  rocznego kursu z pewnością zaproponuje uczniowi na rok następny kurs na kolejnym, wyższym poziomie.

 

 

Certyfikaty

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnicy kursu otrzymują certyfikaty Szkoły ENGLISH FAN.