Zajęcia dla dzieci – Rybnik

Jeżeli chcesz aby nauka była dla Twojego dziecka radosnym odkrywaniem świata, czytanie było dla niego przyjemnością i do wszystkiego w życiu podchodziło z wewnętrznym przekonaniem „dam sobie radę” – jesteś we właściwym miejscu.

Dzięki zajęciom w Akademii Nauki dziecko poprzez koordynację ruchową, badanie nieznanego odkryje swoje zdolności i zainteresowania, nauczy się samodzielności, współpracy w grupie, wzrośnie jego pewność siebie i umiejętność skupiania uwagi.

Zajęcia pozaszkolne dla dzieci

Twoja pociecha jest ciekawa świata? Chce próbować nowych rzeczy i odkrywać nowe pasje? Zapewnij jej dostęp do wiedzy i zapisz na dodatkowe zajęcia pozaszkolne dla dzieci w Rybniku. To doskonała okazja do poznania nowych rzeczy i rozwijania umiejętności w czymś, co jest już znane.

Na naszych kursach w grupach przedszkolnych (3-4 i 5-6 lat) dzieci uczą się czytać metodą zaangażowania emocjonalnego.

Zajęcia, które prowadzimy są bardzo ciekawe i inspirujące. Wprowadzają dzieci z różnych grup wiekowych w świat nauki, tajemnic. Udzielają odpowiedzi na wiele pytań! Są skoncentrowane zarówno na rozwoju ruchowym, jak i mentalnym, dlatego każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie.

Na każdych zajęciach dzieci doświadczają ciekawych eksperymentów przyrodniczych/naukowych, dzięki którym dowiadują się wiele fascynujących rzeczy o świecie.  A rodzice będą spokojni, wiedząc, że ich pociecha robi to, co lubi pod okiem czujnych i zaangażowanych specjalistów.

Kursy dla dzieci

Zapraszamy na ciekawe kursy dla dzieci w Rybniku. Nasze Centrum Edukacji to najlepsze miejsce w mieście, które jest pełne dobrej energii, ciekawych pomysłów oraz inspiracji.

Prowadzimy kursy dla różnych grup wiekowych – przedszkolaków i starszaków ze szkoły podstawowej. Dodatkowo oferujemy im opcję wzięcia udziału w zajęciach matematycznych, obozach wakacyjnych czy półkoloniach. Nasza oferta wyróżnia się ciekawymi zajęciami dodatkowymi dla dzieci, takimi jak kwantowy umysł.

Masz pytania o ofertę? Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie zajęcia dodatkowe dla dzieci z Rybnika prowadzimy aktualnie!

Kolonie  – PIENINY 2024

DNI OTWARTE
2024

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Rybniku:

Kursy dla dzieci przedszkolnych

Kursy dla dzieci szkolnych

Kursy dla
młodzieży szkolnej

Mistrzowie
matematyki

Obozy
Wakacyjne

Kwantowy umysł
kursy dla młodzieży i dorosłych

Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową podczas Dni Otwartych!

Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności