Kursy szkolne

To wyjątkowe zajęcia rozwoju umiejętności szkolnych i biegłości czytania dla uczniów szkoły podstawowej. Twoje dziecko nauczy się na nich min.: skutecznych metod przyswajania wiedzy, autoprezentacji oraz poszerzy zakres swojej wiedzy. Zajęcia dla dzieci szkolnych w Akademii Nauki sprawią, że Państwa dziecko doceni swoje mocne strony, nauczy się współpracować z innymi oraz zacznie uczyć się skutecznie czerpiąc z tego frajdę.

Dla dzieci z klasy 1 i 2

Mądre dziecko – Dobry start

To program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Kurs ten jest odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w pierwszych dwóch latach nauki szkolnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla dzieci z klas 3 i 4

Mądre dziecko

Program stworzony z myślą o dzieciach, które zakończą etap wczesnoszkolny i rozpoczną kształcenie w ramach przedmiotów. Dzieci doskonalą umiejętność czytania,
zapamiętywania i uczenia się oraz rozwijają swoje poczucie własnej wartości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla dzieci z klas 5 i 6

Uczeń z Charakterem

Przed dziećmi z klas piątych i szóstych stają coraz wyższe wymagania, dlatego potrzebują one bardziej zaawansowanych technik uczenia się i czytania. Dzieci również rozwijają w sobie poczucie własnej wartość i uczą się pracy z emocjami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ