Centrum Edukacji to prężnie rozwijająca się firma na rynku edukacji muzycznej oraz językowej od ponad 20 lat.
Założycielem i właścicielem firmy jest mgr Dariusz Kempny.
Firma swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 1996r prowadząc licencjonowaną Szkołę Muzyczna YAMAHA. Wysoki poziom nauczania, liczne sukcesy festiwalowe naszych uczniów oraz wzrastające zainteresowanie rybnickim oddziałem zaowocowało otwarciem trzech nowych fili: w Żorach w 1998 roku, w Knurowie w 2003 roku oraz w Pszczynie w 2007 roku. Nasze placówki muzyczne zostały zarejestrowane jako niepubliczne placówki oświatowe.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów po sukcesach muzycznych w siedzibie firmy w Rybniku powstała Szkoła Języków Obcych ENGLISH FAN.
 
W 2010 roku firma Centrum Edukacji ponownie rozszerzyła swoją działalność powołując do życia  studio nagrań BIT ONE. Z wiekim powodzenim realizujemy muzyczne projekty te duże i te małe. W naszym studio powstał min. singiel „Rollercoaster” Mroza, a od kilku lat z wielkim powodzeniem realizujemy także projekty muzyczne dla dzieci wydając min. cyklicznie płyty z serii Disco Kids.
 
We wrzeniu 2018 roku uruchomiliśmy oddział Akademii Nauki w Rybniku, tym samym dołączając do ogólnopolskiej sieci placówek. 
Profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście dla klienta jest tym co wyróżnia nas na rynku. Zawsze staramy się być najlepsi w tym co robimy. Gotowi do nowych wyzwań, by sprostać Państwa oczekiwaniom.
 

Nasze motto brzmi: pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas za Ciebie …