Dni Otwarte

Z lekcjami pokazowymi 2021

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć, wykonają ciekawe eksperymenty naukowe i odkryją swoje talenty.

Natomiast rodzice będą mogli przekonać się, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania, czytania czy matematyki, który można rozwijać!

Drogi rodzicu

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na kursy rozwijające biegłość czytania, matematykę, uczenia się oraz poczucie własnej wartości, to wypełnij formularz na dole strony.

Dla kogo są dedykowane dni otwarte?

Dni Otwarte są dla wszystkich tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w Akademii Nauki i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych.

Jeśli chcesz, by Twoje Dziecko w pełni rozwinęło swój potencjał, poczucie własnej wartości, umiejętność czytania czy talent matematyczny, także znajdziesz tu ciekawe dla dziecka zajęcia.

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

W Akademii Nauki uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

Po naszych kursach dziecko:

 • sprawnie czyta i potrafi się uczyć,
 • ma świadomość swoich mocnych stron,
 • wie jak sobie radzić ze szkolnym stresem,
 • łatwo zapamiętuje, stosując techniki pamięciowe i mapy myśli,
 • odnajduje motywację i entuzjazm by rozwijać swoje zainteresowania i pasje,
 • uczy się współpracy w grupie i buduje postawę „poradzę sobie”,
 • lepiej się koncentruje,
 • jeżeli ukończy program Mistrzowie Matematyki, rozwinie inteligencję matematyczną na bardzo wysokim poziomie.

Rodzicu, warto zapisać swoje dziecko już teraz. Niech rozwinie swoje skrzydła razem Akademią Nauki.
Zapraszamy na zajęcia.

Nasze kursy:

  • Mały Odkrywca – zajęcia dla dzieci w wieku 3-4 lat
  • Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.
  • Mały Odkrywca – zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat
  • Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.
  • Mądre Dziecko Dobry Początek – zajęcia dla dzieci z klas I i II
  Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.
  • Mądre Dziecko Dobry Początek – zajęcia dla dzieci z klas III i IV
  Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.
  • Uczeń z Charakterem – zajęcia dla dzieci z klas V i VI
  Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.
  • Nastolatek z Klasą – zajęcia dla młodzieży szkolnej z klas VII i VIII
  Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu ósmoklasisty. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.
  • Biegłe Czytanie i Rozwój Mocy Mózgu – zajęcia dla młodzieży licealnej, studentów oraz dorosłych
  Doświadczysz, jak poprzez uczestnictwo w naszych zajęciach można opanować spójny system uczenia się, który znacząco przyspieszy Twoje tempo i komfort przyswajania informacji. Podczas prezentacji doświadczysz, jak duży postęp możesz osiągnąć w biegłości czytania, a także poznasz jedną z wielu technik pamięciowych.
  • Mistrzowie Matematyki poziom I-III – zajęcia dla dzieci z klas I-II-III
  Zobaczysz, jak fascynująca dla dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na co dzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody „Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Akademia Nauki mieści się w Rybniku, na ul. Św. Antoniego 10

Harmonogram dni otwartych

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi kursami już dzisiaj zapraszamy do udziału w bezpłatnej lekcji pokazowej – rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2021/22 . Ograniczona ilość miejsc.

19 czerwca 2021 (sobota)

• Zaczarowany Zajączek (dzieci 3-4 lata)  -godz. 10.00

• Przygoda na bezludnej wyspie (dzieci 5-6 lat)  – godz. 11.30

• Mądre dziecko (dzieci I-II klasa)  – godz. 13.00

20 czerwca 2021 (niedziela)

• Mądre dziecko (dzieci III -IV klasa)  -godz. 10.00

• Mądre dziecko (dzieci V -VI klasa)  -godz. 11.30

26 czerwca 2021 (sobota)

• Zaczarowany Zajączek (dzieci 3-4 lata)  -godz. 10.00

• Przygoda na bezludnej wyspie (dzieci 5-6 lat)  – godz. 11.30

Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Naszą pełną ofertę znajdziesz TUTAJ