SUMMER  CAMP – AKADEMII NAUKI

Wakacyjne obozy letnie organizowane są przez naszą placówkę Centrum Edukacji już od ponad 10 lat. Czy chciałbyś, by Twoje Dziecko podczas wyjazdu wakacyjnego z Akademią Nauki nie tylko świetnie się bawiło, ale również wyniosło z niej coś wartościowego? To kolonia inna niż wszystkie. Jej fabuła skonstruowana jest tak by Dzieci rozwijały swoje cechy liderskie i wiele innych pozytywnych jakości w sobie. Tutaj Twoje Dziecko pozna to, co w Nim piękne, silne i wartościowe. Uczestniczyć w nim mogą zarówno uczniowie Akademii Nauki z Rybnika  jak i osoby spoza naszej placówki.  Uczestnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną z wypoczynkiem, opiekę wykwalifikowanych wychowawców oraz ciekawe programy, które pozwalają na efektywne przeżycie całego podbytu.

 

AKADEMIA MAGII 2019

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji obozu Akademii Nauki, pt. „AKADEMIA – MAGII”. W tym roku odwiedzimy ZAKOPANE!

Termin:

6 – 13 Lipiec 2019

Opis oferty:

Mieszkać będziemy w przepięknym stylowym ośrodku o podwyższonym standardzie w miejscowości Poronin.
Przepiękna górska okolica i atuty ośrodka sprawiają, że to wymarzone miejsce na letni wypoczynek dzieci i młodzieży.
Uczestnikami obozu mogą być zarówno uczniowie Akademii Nauki jak i osoby spoza naszej placówki. 

Ośrodek:

Do naszej dyspozycji będą pokoje dwu, trzy oraz cztero – osobowe z łazienkami, TV, internetem WI-FI.
Sale do ćwiczeń, duży basen w tylu Hawajskim z gorącą wodą, grill, boisko sportowe, plac zabaw, huśtawki, bilard,
piłkarzyki, cymbergaj. 

Wyżywienie:

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie, pyszne domowe posiłki składające się ze śniadań, obiadów z podwieczorkiem oraz kolacji. 

Akademia Magii – program:

Magiczny „Escape room”
W pokoju zamkniętym na trzy magiczne kłódki znalazła się grupa czarodziejów. Nikt nie wie, w jaki sposób tam się dostaliście. Macie 20 minut, żeby znaleźć wyjście. Czy Wam się to uda?

Runy słowiańskie
To pierwotne pismo naszych przodków. Spotkasz się z żywą historią Słowian. Czy wiesz, że Słowianie wierzyli, że gdy zapisze się swoje imię przy pomocy run, ujawni ono swoją moc? Jaka moc tkwi w Twoim imieniu?

Magiczne miejsca w Polsce
Co się działo na Łysej Górze? Czy w Polsce również jest Stonehenge? Po tej lekcji okaże się, że słowa „cudze chwalicie, swego nie znacie” nabiorą nowego znaczenia.

Talizmany i amulety
Czy istnieje promieniowanie kształtów? Czy zwykły znak narysowany na kartce ma jakiekolwiek działanie? Jakie są najsłynniejsze amulety świata? Ciekawa lekcja o współczesnych teoriach dotyczących promieniowania kształtów

Klub pojedynków
Osiem zaklęć. Każde wydaje się potężne, ale żadne nie jest niezwyciężone. Ziemia jest potężniejsza od Ognia, Ogień potężniejszy od Drzewa. Kto zwycięży w Mistrzostwach Magicznej Akademii?

Sztuka iluzji
Cóż by to był za czarodziej, gdyby nie miał w zanadrzu czarodziejskiej sztuczki, która może zrobić wrażenie na gawiedzi…

Psychologia Czarodzieji:

Psychologia dla czarodziejów to dynamiczny program, pełen humoru i zabawy. Tu uzyskasz wiedzę i umiejętności, które sprawią, że rozwiniesz swoje cechy liderskie i wiele, wiele innych, pozytywnych jakości w sobie. 

Psychologia dla czarodziejów to zajęcia, na których odkryjesz Diament Mocy. Jest to potężny artefakt, którego arkana zgłębiane są tylko w Magicznej Akademii. Adepci magii, którzy poznali jego tajemnicę, osiągają w życiu to, co jest dla nich ważne i wartościowe. Są wytrwali i nigdy się nie poddają. Diament Mocy to symbol wewnętrznego bogactwa.

Magia osobowości
To cechy charakteru, które pomagają osiągać w życiu to, co jest dla czarodzieja wartościowe i ważne. Należą do nich między innymi magia silnej woli, sumienności i cierpliwości

Intellectus magicis
To cechy intelektualne, które są niezbędne do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Należą do nich: ciekawość, intelektualna elastyczność i biegłość myślenia

Magica Integrare
Oznacza scalanie, jednoczenie. To umiejętności, które pozwalają czarodziejowi harmonijnie uczestniczyć w życiu społecznym mugoli i czarodziejów. W Magicznej Akademii czeka Cię mnóstwo doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi. Biorąc udział w ćwiczeniach i grach, zwiększysz zaufanie do swoich możliwości nawiązywania ciepłych i serdecznych relacji

Dodatkowe atrakcje obozowe:

– Wycieczka na Gubałówkę (wjazd i zjazd kolejką)
– Wycieczka do doliny Kościeliskiej
– Wycieczka do Zakopanego
– Basen podgrzewany na terenie ośrodka
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek
– Bal przebierańców
– Wybory „Miss” i „Mistera” kolonii
– Wycieczki po okolicy
– Dyskoteki, karaoke
– Animacje sportowe 

Podczas całego pobytu dysponujemy własnym autokarem.
Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie kierownik, wychowawcy oraz instruktorzy obozowi.

Wiek uczestników

Dzieci w wieku 7 – 14 lat

Cena

1149 zł/ os. Obejmuje wszystkie atrakcje obozowe, ubezpieczenie, przejazd w obie strony

Zapisy

Zapisy oraz dodatkowe informacje w naszym sekretariacie Akademii Nauki w Rybniku,
oraz pod nr telefonu: 666 026 846 w godzinach od 14.00. do 18.00.