Dni Otwartych Drzwi

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc. Serdecznie zapraszamy 🙂

Termin

(sobota)15 (niedziela)  września 2019

Miejsce

AKADEMIA NAUKI Rybnik, ul. Św. Antoniego 10,  tel. (32) 42 31 651, kom. 666 026 846

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

9:30
ZACZAROWANY ZAJĄCZEK – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców
Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

10:30
PRZYGODA NA WYSPIE – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców
Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH

11:30
MĄDRE DZIECKO DOBRY POCZĄTEK – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców
Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

12:30
MĄDRE DZIECKO – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

13:30
UCZEŃ Z CHARAKTEREM – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców
Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

MATEMATYKA

Termin

11 – 18 (środa)  września 2019

15:00
MALI MISTRZOWIE MATEMATYKI (0 -1 klasa)

17:00
MISTRZOWIE MATEMATYKI  (1 -2 klasa)

Zobaczysz, jak fascynująca dla małych dzieci może być nauka matematyki. Dowiesz się, jak bawimy się z dziećmi, by nauczyć je myślenia strategicznego i jak pobudzamy wyobraźnię przestrzenną, umiejętność wyciągania wniosków, a także wiele innych praktycznych umiejętności posługiwania się na codzień wiedzą matematyczną. Kurs został opracowany na podstawie metody ‘Math Circle” profesora Roberta Kaplana z Uniwersytetu Harvarda