Wybierając Szkołę ENGLISH FAN

Decydują się Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które pozwoliło nam wypracować niezwykle skuteczne metody nauczania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem w pracy pedagogicznej oraz w pełni zaangażowanych w proces nauczania.

Kładziemy wielki nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, więc jesteśmy w stanie  skutecznie pomóc Państwu osiągnąć zamierzony cel np. w postaci zdanego egzaminu CAE.

Oferujemy komfortowo małe grupy 2, 3-4, 5-6 osobowe lub tryb indywidualny. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach lekcyjnych, co sprzyja kreowaniu przyjaznej atmosfery oraz ułatwia komunikację pomiędzy słuchaczami a lektorami.

Nasza oferta:

Discovery English

Dzieci klasa I-III

Dzieci klasa IV-VI

Kursy dla dorosłych

 

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

 • Stawiamy na jakość nauczania – starannie dobieramy współpracujących z nami lektorów oraz prowadzimy stały nadzór ich pracy
 • Oferujemy program nauczania dostosowany do wieku i poziomu językowego – dokładnie badamy umiejętności słuchaczy przed rozpoczęciem kursu
 • Kładziemy nacisk na konwersacje – program zakłada stawianie uczniów w codziennych, praktycznych sytuacjach
 • Zapewniamy przyjazną i kameralną atmosferę
 • Atrakcyjne ceny oraz wygodny i przystępny system płatności – zniżki, promocje, rabaty oraz możliwość rozłożenia płatności na raty
 

Dostosowanie do potrzeb słuchaczy

W zależności od zapotrzebowania kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności:

 • MÓWIENIE  – konwersacje, odgrywanie ról.
 • CZYTANIE – praca z różnymi typami tekstów: listami, broszurami, artykułami prasowymi.
 • PISANIE – teksty w stylu nieformalnym, neutralnym oraz formalnym.
 • GRAMATYKĘ – bogaty wybór ćwiczeń gramatycznych pisemnych i ustnych.
 • SŁUCHANIE – dostęp do sprzętu VHS, DVD, CD.
 • SŁOWNICTWO – budowanie słownictwa i praktyczne wykorzystanie w mowie i piśmie

 

 

Różne poziomy zaawansowania

Zanim podejmiesz naukę w ENGLISH FAN skierujemy Cię na BEZPŁATNY test kwalifikacyjny, który pomoże nam umieścić Cię w najodpowiedniejszej dla Ciebie grupie.

 

 

Kursy przygotowawcze: matura, FCE, CAE

Pomagamy nie tylko opanować obowiązujący materiał, ale również załatwić formalności związane z przystąpieniem do egzaminów  FCE i CAE.

 

 

Business English

Ofertę tą kierujemy zarówno do firm jak i osób indywidualnych, które pragną poznać tajniki języka ekonomicznego. Zaś osobom pragnącym podjąć pracę w środowisku międzynarodowym pomożemy w napisaniu listu motywacyjnego czy CV  zgodnie z najnowszymi wymogami pracodawców zagranicznych.

 

 

Materiały

Podręczniki kursowe, artykuły prasowe, książki gramatyczne, płyty CD, audio-video oraz DVD. W naszej szkole korzystamy z serii podręczników jednego wybranego wydawnictwa, dzięki czemu słuchacze regularnie kontynuują naukę w kolejnych latach zgodnie z programem nauczania i rozkładem materiału. Tym sposobem w razie przejścia do innej grupy uczeń unika np. problemu ze zmiana podręcznika czy zaległościami z materiałem.

 

 

Systematyczna i bezstresowa ocena

Pozwala zarówno nam, jak i naszym uczniom określić postępy w nauce, dlatego regularnie, kilka razy w czasie rocznego kursu odbywają się testy przygotowane w oparciu o przerobiony na zajęciach materiał. W ten sposób uczniowie, a także ich rodzice mogą obserwować postępy w nauce języka angielskiego. Lektor z kolei po podsumowaniu i zakończeniu  rocznego kursu z pewnością zaproponuje uczniowi na rok następny kurs na kolejnym, wyższym poziomie.

 

 

Certyfikaty

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu uczestnicy kursu otrzymują certyfikaty Szkoły ENGLISH FAN.