Zajęcia OnLine

Wychodząc naprzeciw zabieganej i zapracowanej części naszych uczniów dodaliśmy do naszej oferty zajęcia, które pozwolą na naukę języka angielskiego bez wychodzenia z domu.
Lekcje odbywają się na platformie internetowej, która oferuje wiele możliwości, a korzystanie z niej nie wymaga zaawansowanych umiejętności informatycznych. 
 
Lektor i uczeń mają do swojej dyspozycji tablicę oraz możliwość udostępniania ekranu i dźwięku. Dodatkowo przygotowywane są prezentacje multimedialne, za pomocą których wprowadzany jest nowy materiał, a stary utrwalany jest poprzez ćwiczenia, które uczeń może robić na swoim komputerze.
 
Zaletą takiej formy zajęć jest połączenie nauki języka angielskiego z nowoczesną technologią, ograniczenie wydatków związanych z drukowaniem lub kupnem materiałów oraz elastyczność godzin, w których lekcje się odbywają.
 

Bezpłatna lekcja pokazowa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową, dzięki której poznasz i zrozumiesz nasze metody nauczania OnLine. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca.