Dni Otwartych Drzwi 2020

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się językiem angielskim i odkryją, że drzemie w nich prawdzwy talent do nauki języka!

Rodzice natomiast będą mogli przekonać się, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania i uczenia się języka, który można rozwijać jeśli nauka odbywa się w zgodzie z naturą mózgu dziecka.

Dla kogo są dni otwarte?

Dni Otwarte są dla wszystkich tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w English Fan i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

Jeśli Twoje dziecko

– nie radzi sobie ze szkolną nauką z języka angielskiego,
– wstydzi się mówić,
– nie lubi czytać w tym języku,
– myśli, że nie umie się go nauczyć
to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych. Pokażemy jak świetną zabawą jest nauka w zgodzie z naturą mózgu 🙂
 

A jeśli po prostu chcesz by Twoje dziecko

– w pełni rozwinęło swój potencjał
– podniosło poczucie własnej wartości,
– miało śmiałość w komunikacji w języku angielskim
wtedy także znajdziesz tu dla niego zajęcia. Poznasz techniki, które pozwolą wam uczyć się języka w atmosferze zabawy, jednocześnie budując przekonanie „mogę świetnie mówić po angielsku”.
 

Miejsce

Szkoła Językowa English Fan, Rybnik, ul. Św. Antoniego 10,  tel. kom. 666 026 846

Harmonogram dni otwartych:

 

27 września (niedziela)

9:00 
DISCOVERY ENGLISH  (dzieci 3-4 lata)

10:00 
DISCOVERY ENGLISH  (dzieci 5-6 lata)

11:00 
PIECES OF THE PUZZLE (dzieci  7-9 lat) 

12:00 
THE CHALLENGERS  (dzieci 10-11 lat)

13:00 
DOROŚLI  (grupa początkująca)

3 październik (sobota)

11:00 
DISCOVERY ENGLISH  (dzieci 3-4 lata)

12:00 
DISCOVERY ENGLISH  (dzieci 5-6 lata)

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE

na Dniach Otwartych English Fan. Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły. Wyślemy Ci również przypomnienie przed wydarzeniem.

Liczba miejsc jest ograniczona i wyłączymy możliwość zapisu, gdy zbierzemy założoną liczbę rodziców z dziećmi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Zajęcia OnLine

Cenisz wygodę? Masz ochotę nauczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu? My Ci to ułatwimy!! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy program kursów online, które prowadzi doświadczony lektor. wykorzystujemy najnowocześniejsze metody nauki, które pozwolą Ci na czas zajęć przenieść się do sali lekcyjnej, a to wszystko w zaciszu Twojego domu z kubkiem ulubionej kawy. Dodatkowo nie tracisz czasu na dojazdy. Masz pełną swobodę w wyborze terminu oraz godziny nauki języka angielskiego.
Wypełnij powyższy formularz kontaktowy a zaprosimy CIę na bezpłatną lekcję pokazową OnLine.