The Challengers

The Challengers to kurs, w podejmuje się wyzwania. To na tym kursie Twoje dziecko nauczy się być odważnym, kreatywnym i odpowiedzialnym za swoją naukę. Na żadnym innym kursie językowym nie dostanie takiej energii do działania!
Oto kurs, w którym dziecko odkryje swoje talenty i mocne strony. To tu nauczy się świetnie czytać i mówić po angielsku, a to wszystko dzięki 7 wyzwaniom, w ramach których będzie tworzyć gry planszowe, memy, mówić dowcipy i pisać opowiadania. To w dzięki ciekawym i angażującym projektom nauczy się tworzyć gramatycznie poprawne zdania. Znamy się na tym doskonale i wiemy jak pokazać dzieciom, że każdy z nich ma nieprzeciętny talent do nauki języka.
The Challengers to autorski, niepowtarzalny program pokazujący dzieciom, że każdy może mówić po angielsku.

Życie to najlepsze szkoła językowa 

To podczas tego kursu dziecko pozna sposoby na efektywną naukę języka angielskiego. Techniki pamięciowe, autorska Metoda MnemoPuzzle, sala treningowa amerykańskiego akcentu oraz rozwijające dla młodego umysłu kąpiele wyrazowe sprawią, że dziecko pokocha mówić i czytać po angielsku.

Co więcej, kurs wyposaży Twoją pociechę także w kluczowe kompetencje przyszłości, takie jak choćby nauka samodzielnego uczenia się.

Po naszym kursie będzie mowić po angielsku, a także:

  • będzie stosować techniki pamięciowe do nauki słówek
  • pozna zwroty, które może wykorzystywać od zaraz
  • wzmocni poczucie własnej wartości, bo nauczy się że błędy na początku nauki są ok
  • dzięki angażującym zadaniom rozwinie swoją kreatywność, koncentrację i spostrzegawczość
  • zaangażuje się werbalnie (pisanie jest u nas narzędziem, a nie celem lekcji!)

Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu i trwają 90 min.

 

Bezpłatna lekcja pokazowa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową, dzięki której poznasz i zrozumiesz nasze metody nauczania. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Wyślij formularz kontaktowy

Zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności