SUMMER CAMP 2024

w PIENINY razem z nami!

Po wspaniałym zeszłorocznym obozie zapraszamy do udziału w tegorocznej XVI edycji naszego letniego SUMMER CAMP 2024  Odwiedzimy urokliwe PIENINY

Gdzie ?

Mieszkać będziemy w urokliwej miejscowości Niedzica w otoczeniu Jeziora Czorsztyńskiego

Kiedy?

Od 1 do 8 lipca 2024

Dla kogo?

Dzieci od 7 do 18 lat

Za ile?

Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia tematyczne, podstawowe atrakcje kolonijne i ubezpieczenie

Fabryka ADRENALINY

Na wyjazdach z nami nie ma nudy! Wiemy jak ważne jest aby dzieci miały zapewnione odpowiednie atrakcje i dobrze zorganizowany czas! Zobacz film jak bawiliśmy się w zeszłym roku:

Zajęcia tematyczne

Każdy uczestnik może wybrać jeden z trzech modułów zajęć tematycznych, które będą się odbywać na naszych tegorocznych koloniach. Zajęcia prowadzą licencjonowani nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA, Akademii Nauki oraz Szkoły Tańca.

Do wyboru: • KEYBOARD • GITARA – zajęcia w sekcjach, zespołowe. Zagramy światowe hity w nowych aranżacjach.

 •WOKAL –  doskonalenie aparatu oddechowego, głosowego i artykulacyjnego, rozwój wrażliwości muzycznej, praca z mikrofonem.

ZAJĘCIA MUZYCZNE

„W głowie się nie mieści” – to ciekawe zajęcia intelektualne połączone z eksperymentami. 

Zajęcia Akademii Nauki rozwijające pewność siebie, kreatywność, umiejętności społeczne dzieci.

W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI

hip-hop, elementy shuffle danceZajęcia będą dostosowane do wieku oraz umiejętności grup. Staramy się przekazać sporą dawkę wiedzy na temat wielu styli tanecznych. Kładziemy nacisk na to, aby dzieci nie tylko poznały kroki i choreografie ale również kulturę i pochodzenie danego stylu tanecznego. 

TANIEC NOWOCZESNY

W głowie się nie mieści

W głowie się nie mieści – to pełne humoru, ciekawe zajęcia intelektualne Akademii Nauki połączone z eksperymentami naukowymi. Zajęcia poświęcone są emocjom i budowaniu poczucia własnej wartości.

Podczas fascynujących gier, zabaw, dram i ekspresji twórczej, dzieci odkryją niezwykły świat emocji i uczuć, oraz rozwiną umiejętność kierowania nimi. Oczywiście nie zabraknie okazji do śmiechu i twórczej zabawy. Dzieci codziennie przeprowadzą ciekawe, naukowe eksperymenty. Nie ominą ich także codzienne rozgrywki RPG (gra w z podziałem na role prowadzona w wyobraźni), które dzieci wprost uwielbiają. 

Podczas zajęć dzieci:

 
 
 
 
 
 
 

Podczas obozu Twoje dziecko:

Wycieczkowo…

Oprócz codziennych zajęć tematycznych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji coraz wycieczek. Jesteśmy świetnie przygotowani, a nasze moduły elastycznie dopasowujemy do sytuacji oraz pogody. Najważniejsze aby dzieci dobrze się bawiły!

*Atrakcje dla dzieci młodszych   **Atrakcje dla dzieci starszych

Rafting pontonami

PROGRAM FAKULTATYWNY – Rafting pontonami, cena 150 zł/os.

Adrenalina będzie jeszcze większa! Spływ pontonami przełomem Dunajca Niedzica -Krościenko. Czas trwania spływu 2.5 -3 h. Uczestnicy otrzymują kamizelki ratunkowe, kaski. W każdym pontonie opieka sternika. Niezatapialne wielokomorowe pontony gwarantują całkowite bezpieczeństwo podczas spływu. W pontonie do 15 osób.

Oj… będzie się działo!

Zakwaterowanie

Mieszkać będziemy w zacisznej i urokliwej okolicy z dala od zgiełku ulicznego w ośrodku H.A.T.A  położonego w Niedzicy. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, oraz WI-FI. Do naszej dyspozycji będą dodatkowe sale, ping-pong, piłkarzyki, grill, duży ogród. 

Pełne wyżywienie

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie pięknej stylowej jadalni. Pyszne domowe posiłki składające się ze śniadań, obiadów z podwieczorkiem oraz kolacji.

Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Bezpieczeństwo dzieci

Siła to nasza kadra. Do opieki nad dziećmi przywiązujemy wielką wagę. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie sprawdzona i zawsze gotowa do działania kadra. Nasi doświadczeni wychowawcy oraz instruktorzy obozowi to czynni zawodowo psycholodzy i pedagodzy. Wiemy jak opiekować się dziećmi i zawsze staramy się robić to najlepiej!

Dariusz Kempny

Bartosz Bezegłów

Beata Mrozek

Martyna Hałat

Katarzyna Babilas

Magdalena Szewerda

Patrycja Wiaterek

Angelika Zabielska

Violetta Kocur

Dominika Burek

Edyta Raźniak

Cena

2.150 zł/os. obejmuje zakwaterowanie, wybrane zajęcia tematyczne, wycieczki, podstawowe atrakcje obozowe, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie. Cena nie obejmuje przejazdu. Koszt przejazdu w obie strony klimatyzowanym autokarem wynosi 170 zł/os. Przystanki naszych autokarów to Rybnik, Żory oraz Pszczyna.

Płatne w całości lub ratach: I rata 1000 zł płatna do 10 maja 2024, II rata 1150 zł płatna do 10 czerwca 2024

Przy transporcie naszym autokarem, koszt przejazdu należy doliczyć do pierwszej raty.

Przy wyborze raftingu pontonami koszt 150 zł należy doliczyć do pierwszej raty.

Wypoczynek zgłaszamy w Kuratorium Oświaty.

ZAPISY

Zarezerwuj miejsce wypełniając poniższy formularz

Ilość miejsc ograniczona!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Dodatkowe informacje pod nr telefonu 666 026 846, poniedziałek -piątek 12.00 – 19.00

Co piszą rodzice o naszych obozach?

Te i inne opinie możecie znaleźć w komentarzach pod postami obozowymi na naszych Facebookach:

Kim jesteśmy?

1996

od tego roku
jesteśmy na rynku

CENTRUM EDUKACJI to niepubliczna placówka edukacyjna. 

Od ponad 20 lat prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia muzyczne w licencjonowanych placówkach YAMAHA Szkoła Muzyczna, placówkę Akademii Nauki,  która oferuje kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz rozwija postawę dzieci „poradzę sobie”, oraz kursy językowe w Szkole Językowej ENGLISH FAN.

Wakacyjne obozy SUMMER CAMP organizowane przez naszą placówkę to propozycja aktywnego spędzania czasu połączona z tematycznymi warsztatami. To oferta dla rodziców, którzy szukają „czegoś wyjątkowego” dla swoich dzieci. Wielka wakacyjna przygoda połączona jest z rozwijaniem talentów i kompetencji dzieci i młodzieży podczas zajęć muzycznych, intelektualnych i tanecznych.