English Fan, to wyjątkowe miejsce znajdujące się w Rybniku, w którym nauka języka angielskiego dla Ciebie i Twojego dziecka będzie przyjemnością!

Ostatni moment zapisów

na rok szkolny 2022/23

Dlaczego dzieci na naszych zajęciach robią błyskawiczne postępy?

ZANURZENIE W JĘZYKU

Nasze zajęcia są przygodą, w której porozumiewamy się całkowicie w języku angielskim. Z badań wynika, że wystarczy kilka spotkań by dziecko rozumiało obcy język.

POLISENSORYKA

Odkrywanie i autentyczna przygoda angażuje wszystkie zmysły. Nasi mali kursanci uczą się języka angielskiego nie tylko słysząc i widząc, ale także dotykając, wąchając i smakując

NAUKA PRZEZ PRZYGODĘ!

Z plecakiem, mapą i kompasem będzie podróżować i doświadczać otaczającego je świata. Tak nauczy się języka w sposób naturalny.

MAGIA KSIĄŻECZEK I CZYTANIA

Napisane po angielsku książeczki są integralną częścią naszych programów, a dla dzieci są niczym pamiętnik podróżnika. To największe źródło ich inspiracji!

Sprawdź nas!

W naszej ofercie znajdują się kursy:

  • Dla dzieci przedszkolnych (3-6 lat),
  • Dla dzieci i młodzieży,
  • Kursy dla dorosłych

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się językiem angielskim i odkryją, że drzemie w nich prawdzwy talent do nauki języka!

Naukę języka angielskiego w naszej szkole prowadzimy grupowo lub w trybie indywidualnym.

Jeśli Twoje dziecko

– nie radzi sobie ze szkolną nauką z języka angielskiego,
– wstydzi się mówić,
– nie lubi czytać w tym języku,
– myśli, że nie umie się go nauczyć
to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych. Pokażemy jak świetną zabawą jest nauka w zgodzie z naturą mózgu 🙂
 

A jeśli po prostu chcesz by Twoje dziecko

– w pełni rozwinęło swój potencjał
– podniosło poczucie własnej wartości,
– miało śmiałość w komunikacji w języku angielskim
wtedy także znajdziesz tu dla niego zajęcia. Poznasz techniki, które pozwolą wam uczyć się języka w atmosferze zabawy, jednocześnie budując przekonanie „mogę świetnie mówić po angielsku”.
 

Miejsce

Szkoła Językowa English Fan, Rybnik, ul. Św. Antoniego 10,  tel. kom. 666 026 846

Zarezerwuj miejsce na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni i ustalimy szczegóły oraz termin.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji w Rybniku. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Dlaczego My?

I Filar – Bogate środowisko

Twoje dziecko nauczy się znacznie więcej angażując całe swoje ciało i pobudzając zmysły. Dlatego u nas ławka to jedynie dekoracja Dzieci w English Fan School integrują się, uczą, powtarzają słowa i zwroty zawsze angażując ciało! W ten sposób pobudzamy do pracy większy obszar mózgu, przez co w efekcie uczymy się szybciej i skuteczniej To między innymi dlatego, efekty kursu widoczne są od razu

II Filar – Skuteczna motywacja

Sprawdzony i dobrze skonstruowany system motywacyjny to podstawa. Nasz system opiera się o rozwój kluczowej w dzisiejszych czasach umiejętności – zarządzania finansami Nasze kursy uczą dzieci oszczędzania i wydawania. W English Fan School dzieci same określają swój cel. Mogą oszczędzać, mogą wydawać. Wszystko ma konsekwencje:)

III – Angażujące projekty

Nasze zajęcia to setki starannie zaplanowanych scenariuszy. Każdy z nich dotyczy innego, fascynującego tematu. Uczymy angielskiego doświadczając. Na zajęciach gotujemy, projektujemy ubrania, rzeźbimy, uczymy się karate, tańczymy salsę czy odgrywamy role. Jednego dnia smażymy naleśniki, a innego lecimy na Marsa. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane

IV – Świadomi Rodzice

English Fan wspiera Rodziców dając im wiedzę. Dzięki temu są świadomi zasad działania dziecięcego mózgu uczącego się języka. Organizujemy bezpłatne warsztaty napakowane merytoryczną wiedzą i gotowymi narzędziami. Pokazujemy Rodzicom jak motywować, jak dobierać metody nauki, jak chwalić (bo nie wszystkie pochwały są dobre). Lata poszukiwań odpowiedniej metody zmaterializowały się w platformie do uczenia języka angielskiego dzieci – English Fan – brain friendly english! Rodzice są w pewnym sensie także naszymi kursantami.

V Filar – Bogate środowisko

Tym co odróżnia English Fan School, od innych szkół jest dawanie dzieciom narzędzi do nauki. Wszystkie szkoły uczą. Ale żadna nie uczy dziecka odpowiedzialności za własną naukę. To coś absolutnie innowacyjnego w edukacji! Na każdych zajęciach korzystamy z technik pamięciowych i innych wciągających ćwiczeń rozwijających dziecięcy talent do języków. Tak! Bo każde dziecko ma talent do uczenia się języka! 🙂 Wystarczy, że podążasz zasadą : English Fan School – brain friendly english!

Kursy English Fan

Discovery English to porywająca i pełna emocji przygoda podróżnicza podczas której dzieci odkrywają język angielski, a wraz z nim siebie, nowych przyjaciół i świat.

Pakując do plecaka mapę i kompas, przemieszczając się między krainami i doświadczając otaczającego nas świata,  dziecko nauczy się języka w sposób naturalny.  Zaangażowanie  dziecka w przygody i poszukiwania wyzwala ogromne pokłady pozytywnych emocji, dzięki którym bardzo szybko widać efekty. 

Discovery English to fascynująca, angażująca i przemyślana metoda nauki języka angielskiego dla małych dzieci, w której zbudują igloo na Grenlandii, odwiedzą indiańską wioskę, zatańczą sambę w Rio de Janeiro, zjedzą ryż pałeczkami w Chinach, nauczą się karate w Japonii i przenocują w Yellowstone Park.

A to wszystko mówiąc wyłącznie po angielsku!

więcej >>

Lifestyle Project To kursy dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Nauka języka to jedna, wielka układanka. 3 stopniowy kurs pomoże dziecku ułożyć solidne ramy tej rozsypanki, ucząc je pokory, pracowitości i zaangażowania. Nauczy je jak uczyć się języka, a przy tym pokaże jak przyjemna dla mózgu jest nauka angielskiego. Wystarczy znać metodę

To tu dzieci zostaną wyposażone w narzędzia jakimi są:
– mnemotechniki,
– Metoda MnemoPuzzle
- strategie uczenia się języka,
– sala treningowa amerykańskiego akcentu,
– zarządzanie czasem i budżetem
A to wszystko po angielsku!
Kurs składa się z 3 części, z których każda to ogrom projektów związanych z poznawaniem nowego słownictwa. Tu gotujemy, projektujemy ubrania i robimy zakupy. Chcesz sprawdzić czy Twojemu dziecku spodoba się taka nauka? Zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową!

więcej >>

The Challengers to wyzwanie dla twardych zawodników! To na tym kursie Twoje dziecko nauczy się podejmować wyzwania, być odważnym i sięgać gwiazd. Na żadnym innym kursie językowym nie dostanie takiego powera do działania!

Oto kurs, w którym dziecko odkryje swoje talenty, mocne strony, rozwinie swoją świadomość i pozna sylwetki ludzi, którzy dzięki wytrwałości odnieśli sukces. To tu nauczy się świetnie czytać i mówić po angielsku. Jest to jedyny, niepowtarzalny program pokazujący dzieciom, że każdy ma talent do nauki języka. Potrzebne są tylko dwa, sekretne składniki…

więcej >>

Naszą pełną ofertę znajdziesz TUTAJ