SUMMER CAMP 2023

Szalone wakacje tylko z nami!

Po wspaniałym zeszłorocznym obozie zapraszamy do udziału w tegorocznej XV edycji naszego letniego SUMMER CAMP 2023. Na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkową ofertę!

Gdzie ?

Mieszkać będziemy w ośrodku o podwyższonym standardzie z krytym basenem w miejscowości Murzasichle.

Kiedy?

Od dnia 25 czerwca do 2 lipca 2023

Dla kogo?

Dzieci od 7 do 18 lat

Za ile?

Cena obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie, zajęcia tematyczne, wszystkie atrakcje kolonijne i ubezpieczenie

Fabryka ADRENALINY

Na wyjazdach z nami nie ma nudy! Wiemy jak ważne jest aby dzieci miały zapewnione odpowiednie atrakcje i dobrze zorganizowany czas! Zobacz film jak bawiliśmy się w zeszłym roku:

Zajęcia tematyczne

Każdy uczestnik może wybrać jeden z trzech modułów zajęć tematycznych, które będą się odbywać na naszych tegorocznych koloniach. Zajęcia prowadzą licencjonowani nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA, Akademii Nauki oraz Szkoły Tańca.

Do wyboru: • KEYBOARD • GITARA – zajęcia w sekcjach, zespołowe. Zagramy światowe hity w nowych aranżacjach.

 •WOKAL –  doskonalenie aparatu oddechowego, głosowego i artykulacyjnego, rozwój wrażliwości muzycznej, praca z mikrofonem.

ZAJĘCIA MUZYCZNE

AKADEMIA MAGII to ciekawe zajęcia Akademii Nauki połączone z  eksperymentami. 

Zajęcia rozwijające pewność siebie, kreatywność, umiejętności społeczne dzieci.

AKADEMIA MAGII

hip-hop, elementy shuffle danceZajęcia będą dostosowane do wieku oraz umiejętności grup. Staramy się przekazać sporą dawkę wiedzy na temat wielu styli tanecznych. Kładziemy nacisk na to, aby dzieci nie tylko poznały kroki i choreografie ale również kulturę i pochodzenie danego stylu tanecznego. 

TANIEC NOWOCZESNY

Akademia Magii

To pełne humoru, ciekawe zajęcia Akademii Nauki połączone z eksperymentami naukowymi. Zajęcia rozwijające pewność siebie, kreatywność, umiejętności społeczne dzieci. Program zajęć obejmuje min.:

Magiczny „Escape room”

W pokoju zamkniętym na trzy magiczne kłódki znalazła się grupa czarodziejów. Nikt nie wie, w jaki sposób tam się dostaliście. Macie 20 minut, żeby znaleźć wyjście. Czy Wam się to uda?

Runy słowiańskie

To pierwotne pismo naszych przodków. Spotkasz się z żywą historią Słowian. Czy wiesz, że Słowianie wierzyli, że gdy zapisze się swoje imię przy pomocy run, ujawni ono swoją moc? Jaka moc tkwi w Twoim imieniu?

Magiczne miejsca w Polsce

Co się działo na Łysej Górze? Czy w Polsce również jest Stonehenge? Po tej lekcji okaże się, że słowa „cudze chwalicie, swego nie znacie” nabiorą nowego znaczenia.

Talizmany i amulety

Czy istnieje promieniowanie kształtów? Czy zwykły znak narysowany na kartce ma jakiekolwiek działanie? Jakie są najsłynniejsze amulety świata? Ciekawa lekcja o współczesnych teoriach dotyczących promieniowania kształtów

Klub pojedynków

Osiem zaklęć. Każde wydaje się potężne, ale żadne nie jest niezwyciężone. Ziemia jest potężniejsza od Ognia, Ogień potężniejszy od Drzewa. Kto zwycięży w Mistrzostwach Magicznej Akademii?

Sztuka iluzji

Cóż by to był za czarodziej, gdyby nie miał w zanadrzu czarodziejskiej sztuczki, która może zrobić wrażenie na gawiedzi…

Psychologia czarodziei:

Psychologia dla czarodziejów to dynamiczny program, pełen humoru i zabawy. Tu uzyskasz wiedzę i umiejętności, które sprawią, że rozwiniesz swoje cechy liderskie i wiele, wiele innych, pozytywnych jakości w sobie.

Psychologia dla czarodziejów to zajęcia, na których odkryjesz Diament Mocy. Jest to potężny artefakt, którego arkana zgłębiane są tylko w Magicznej Akademii. Adepci magii, którzy poznali jego tajemnicę, osiągają w życiu to, co jest dla nich ważne i wartościowe. Są wytrwali i nigdy się nie poddają. Diament Mocy to symbol wewnętrznego bogactwa.

Magia osobowości

To cechy charakteru, które pomagają osiągać w życiu to, co jest dla czarodzieja wartościowe i ważne. Należą do nich między innymi magia silnej woli, sumienności i cierpliwości

Intellectus magicis

To cechy intelektualne, które są niezbędne do funkcjonowania w nowoczesnym społeczeństwie. Należą do nich: ciekawość, intelektualna elastyczność i biegłość myślenia

Magica Integrare

Oznacza scalanie, jednoczenie. To umiejętności, które pozwalają czarodziejowi harmonijnie uczestniczyć w życiu społecznym mugoli i czarodziejów. W Magicznej Akademii czeka Cię mnóstwo doświadczeń w relacjach z innymi ludźmi. Biorąc udział w ćwiczeniach i grach, zwiększysz zaufanie do swoich możliwości nawiązywania ciepłych i serdecznych relacji

Za obozie dzieci znajdą rownież odpowiedź na pytania:

 

Podczas obozu Twoje dziecko:

Oj… będzie się działo!

Oprócz codziennych zajęć tematycznych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji coraz wycieczek. Jesteśmy świetnie przygotowani, a nasze moduły elastycznie dopasowujemy do sytuacji oraz pogody. Najważniejsze aby dzieci dobrze się bawiły!

*Atrakcje dla dzieci młodszych

Zakwaterowanie

Mieszkać będziemy w pięknym ośrodku o podwyższonym standardzie „Giewont” w miejscowości Murzasichle. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, oraz WI-FI. Do naszej dyspozycji będą dodatkowe sale, drewniane chatki, ping-pong, piłkarzyki, duży ogród, huśtawki.

Basen

Do naszej dyspozycji także basen kryty na terenie ośrodka.

Pełne wyżywienie

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie pięknej stylowej jadalni. Pyszne domowe posiłki składające się ze śniadań, obiadów z podwieczorkiem oraz kolacji.

Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Bezpieczeństwo dzieci

Siła to nasza kadra. Do opieki nad dziećmi przywiązujemy wielką wagę. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie sprawdzona i zawsze gotowa do działania kadra. Nasi doświadczeni wychowawcy oraz instruktorzy obozowi to czynni zawodowo psycholodzy i pedagodzy. Wiemy jak opiekować się dziećmi i zawsze staramy się robić to najlepiej!

Dariusz Kempny

Bartosz Bezegłów

Beata Mrozek

Martyna Hałat

Katarzyna Babilas

Magdalena Szewerda

Angelika Zabielska

Violetta Kocur

Dominika Burek

Edyta Raźniak

Cena

2.099 zł/os. obejmuje zakwaterowanie, wybrane zajęcia tematyczne, wycieczki, wszystkie atrakcje obozowe, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie. Cena nie obejmuje przejazdu. Koszt przejazdu w obie strony klimatyzowanym autokarem wynosi 150 zł/os. Przystanki naszych autokarów to Rybnik, Żory oraz Pszczyna.

Płatne w całości lub ratach: I rata 1000 zł, II rata 1099 zł

Przy transporcie naszym autokarem, koszt przejazdu należy doliczyć do pierwszej raty.

Wypoczynek zgłaszamy w Kuratorium Oświaty.

ZAPISY

Zarezerwuj miejsce wypełniając poniższy formularz

Ilość miejsc ograniczona!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Oświatowa Centrum Edukacji. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Dodatkowe informacje pod nr telefonu 666 026 846, poniedziałek -piątek 12.00 – 19.00

Co piszą rodzice o naszych obozach?

Te i inne opinie możecie znaleźć w komentarzach pod postami obozowymi na naszych Facebookach:

Kim jesteśmy?

1996

od tego roku
jesteśmy na rynku

CENTRUM EDUKACJI to niepubliczna placówka edukacyjna. 

Od ponad 20 lat prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia muzyczne w licencjonowanych placówkach YAMAHA Szkoła Muzyczna, placówkę Akademii Nauki,  która oferuje kursy rozwijające biegłość czytania, uczenia się oraz rozwija postawę dzieci „poradzę sobie”, oraz kursy językowe w Szkole Językowej ENGLISH FAN.

Wakacyjne obozy SUMMER CAMP organizowane przez naszą placówkę to propozycja aktywnego spędzania czasu połączona z tematycznymi warsztatami. To oferta dla rodziców, którzy szukają „czegoś wyjątkowego” dla swoich dzieci. Wielka wakacyjna przygoda połączona jest z rozwijaniem talentów i kompetencji dzieci i młodzieży podczas zajęć muzycznych, intelektualnych i tanecznych.

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 666 026 846, poniedziałek – piątek  12.00 –  19.00, 

UWAGA – W przypadku gdyby impreza nie doszła do skutku z powodu pandemii Covid -19 gwarantujemy Państwu zwrot wszystkich wniesionych wpłat, lub dla chętnych będzie możliwość przeksięgowania  płatności na kolejny Obóz Muzyczny.