Dni Otwartych Drzwi

Znajdź odpowiednią lekcję i zapisz siebie oraz swoje dziecko. Zaprezentujemy Wam w jaki sposób możemy rozwinąć zdolności matematyczne oraz umiejętność biegłego uczenia się i czytania u dziecka, oraz wzmocnić jego poczucie własnej wartości. Gwarantujemy, że będzie to ciekawa przygoda poznawcza! Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc. Serdecznie zapraszamy 🙂

Termin

9(niedziela) – 15(sobota)  – 23(niedziela)  września 2018

Miejsce

AKADEMIA NAUKI Rybnik, ul. Św. Antoniego 10,  tel. (32) 42 31 651, kom. 666 026 846

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

9:30
ZACZAROWANY ZAJĄCZEK – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 3–4-letnich i rodziców
Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we wczesnym dzieciństwie. Doświadczysz, ile radości niesie to ze sobą oraz jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.

10:30
PRZYGODA NA WYSPIE – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 5–6-letnich i rodziców
Dowiesz się, jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jakie kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie, kiedy już pójdą do szkoły.

LEKCJE POKAZOWE DLA DZIECI SZKOLNYCH

11:30
MĄDRE DZIECKO DOBRY POCZĄTEK – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas I i II oraz rodziców
Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie „poradzę sobie”.

12:30
MĄDRE DZIECKO – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas III i IV oraz rodziców
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie „poradzę sobie” i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.

11:30
UCZEŃ Z CHARAKTEREM – Lekcja pokazowa kursu dla dzieci z klas V i VI oraz rodziców
Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.

MŁODZIEŻ SZKOLNA I GIMNAZJALNA

14:30
GIMNAZJALISTA Z KLASĄ – Lekcja pokazowa kursu dla młodzieży z klas VII i VIII oraz rodziców
Zobaczysz, jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki wpływ ma to na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Dowiesz się również, jak poprzez specjalnie skonstruowane ćwiczenia, młody człowiek może rozwinąć poczucie własnej wartości oraz uczyć się radzić sobie z własnymi emocjami.

Nasi partnerzy